Sara rrëfen si “i dha fund” marrëdhenies me boksierin dhe i hapi zemrën Bardhit (VIDEO)

INA
INA

23/02/2024

Moderatorja Sara Gjordeni është njëra prej banoreve më të komentuara të këtij sezoni në Big Brother VIP Albania.

Ajo tashmë brenda shtëpisë ka nisur një lidhje me reperin nga Kumanova, Bardhyl Idrizi, megjithatë, ajo ditë më pare kishte pohuar se kishte lënë një lidhje jo të përfunduar me boksierin Jurgen Uldedaj.

Por, së fundmi, Sara rrëfeu për Meritonin dhe Rozën pse vendosi që përfundimisht të hiqte dorë nga ish-marrëdhënia e saj, për t’i dhënë mundësi njohjes së re brenda shtëpisë.

“Erdhi një moment kur mendoja, se ai tjetri ka 100 gabime, kurse ky që po njoh tani qenka me të vërtet djalë i mirë. Përfundim s’ka pse të vazhdoj unë me atë, kur mund të rri me këtë djalin që më pëlqen mua shumë”, tha ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

Sara gjordeni bbvip

Sara thumbon opinionistët dhe i del në mbrojtje këtij banori

INFO

NA NDIQ