Sara tregon ‘sekretet’ e shtëpisë: Meritoni ka qenë tmerrësisht i sëmurë ditëve të fundit, merrte infuzione dhe kishte gjendje të fikëti

INA
INA

07/03/2024

Sara Gjordeni, e cila u përjashtua së fundmi nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania 3”, ka bërë një deklaratë të fortë dhe emocionale pas daljes së saj nga spektakli.

Ajo ka vendosur të hapë zemrën për ndjekësit e saj në Instagram dhe ka zbuluar detaje që nuk ishin të qarta për publikun në lidhje me gjendjen shëndetësore të Meriton Mjekiqit gjatë qëndrimit të tyre në shtëpi.

Në një seri postimesh në InstaStory, Sara ka qenë kritike ndaj reagimeve të disa pjesëve të publikut mbi një skenë të caktuar brenda shtëpisë, ku ajo shfaqej në të njëjtin shtrat me Meritonin dhe Bardhin. Sara shprehet se gjendja e Meritonit ka qenë shumë më serioze nga sa është treguar në transmetim.

“I vetmi për të cilin më vjen keq për bashkë ndjesinë e disave është Bardhi. Por, si mund të gjykoni pa të dhëna të plota?”, shprehet ajo në postimin e saj. “Nëse nuk e keni ndjekur programin 24 orë live, ju duhet të dini se Meritoni ka qenë në gjendje të rëndë për katër ditë e fundit – të vjella, temperaturë, ethet, gjendje të fikëti të vazhdueshme, dhe shpesh herë merrte infuzione”.
Sara shton se situata e rëndë e Meritonit ka sjellë reagime mbështetje prej saj dhe Bardhit, duke zbuluar se ata kanë bërë ‘dua’ (lutje) së bashku para spektaklit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ