Saranda Imeri-Osmanit: Ka pas episode që janë shkëputur nga seriali DYNASTI (BDI), por sot s’jemi para 10 viteve

Picture of ina-online
ina-online

10/07/2023

Në një reagim në Facebook, Saranda Imeri Stafai, kritikoi ashpër Bujar Osmanin për mendjemadhësinë dhe gjitha skandalet e njëpasnjëshme, si dhe për deklaratat e tij të fundit.

Mes tjerash ajo thotë: “PO z.Bujar Osmani. Ka pasur episode që janë shkëputur nga seriali DYNASTY(BDI). E di ku është dallimi? Nuk i keni më rrethanat dhe adutet e para 10 vjetëve.

Tani flet populli. E popullit i keni ardhur në maje të hundës me makinat luksoze, me veshjet mijëra euroshe, me bizneset milionëshe, me korrupcion deri në qiell, me gjyqsor të korruptuar, me non-grata dhe me fotot krejt stil të shkrepura të stilit macho man karshi qytetarit të thjeshtë që lufton për bukë përderisa me të ardhurat e juaja të majme mund t’ia lejoni vetës luksin për të blerë edhe fletobligacione për femijet tuaj.”, ka shkruar Saranda Imeri Stafai

Sipas saj “POPULLI TANI KA OPCIONE. KA VETËDIJE MË TË LARTË. Enjoy while it lasts! #vazhdojmë”./Zhurnal.mk

TË FUNDIT
1 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
4 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
6 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
6 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
6 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

ME TE LEXUARA

6 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
1 ditë
Memedi: Janë ndërmarrë masat për rastin e foshnjes 4 muajshe, do ketë përgjegjësi
1 ditë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
6 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
1 ditë
Fari Hiseni nga LD: BDI në foltore e paraqet veten si shqiponjë, ndërsa në negociata bëhet një kanarinë
14 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
4 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

LEXO MË SHUMË

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

ahmeti-kasami-696x336-1

Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu

INFO

NA NDIQ