Sarës i ngel hatri që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

INA
INA

12/02/2024

Banorët sot (e diel) do të tregonin nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej nga banorët.

Bardhi në ndërkohë tregoi se ka lënë jashtë një lidhje pezull, pasi që kishte nisur një njohje me një vajzë.

Kjo duket ta ketë bërë Sarën të ndihet keq, pasi nuk i ka treguar më parë për këtë.

Teksa po bisedonin më pas në oborr, modelja u shpreh se ndihet keq për faktin se nuk i ka thënë më herët.

“Nuk më intereson se çfarë ke bërë jashtë. Më intereson fakti që ti sot u bëre super lojtar përpara të gjithëve. Përse nuk e ndave me mua paraprakisht”, iu drejtua Sara, Bardhit.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=810e4a69-7ab3-406b-990c-ec3428b50c65

“Nuk kam mundur të ta them”, ka thënë këngëtari nga Kumanova nga ana tjetër.

Sara ka zbuluar se ka humbur një fëmijë para pak kohësh, por pa dhënë detaje.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

luiz-ejlli1

Luizi ka një lutje për njerëzit dhe policinë

INFO

NA NDIQ