Sasa e “O sa mirë” shfaqet provokuese nga shtrati

0

Njëra ndër aktoret më të preferuara nga publiku.

Adriana Matoshi tashmë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me rolin e Sasës në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan lajmi.net

Edhe pse në serial duket një studente e llastuar e cila nuk i bindet këshillave të profesorit, Sasa në jetën e përditshme dallon shumë jashtë rolit por nganjëherë shfaqet edhe provokuese.

E tillë duket edhe në fotografinë e fundit që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë personale, Instagram ku shihet e zhveshur dhe mjaft tërheqëse.