Schalke-Werder Bremen, formacionet e skuadrave

Janë publikuar formacionet e përballjes ndërmjet Schalke dhe Werder Bremen, shkruan infokusi.

Do të jetë kjo një përballje e cila zhvillohet në kuadër të javë së 21-të në bundesligën gjermane

Këto janë formacionet e skuadrave Schalke-Werder Bremen e cila fillon nga ora 15:30. /INFOKUSI.COM