Seancë e komisionit kuvendor për mbikëqyrje mbi punën e AGJSK-së dhe AZ-së

Picture of INA
INA

18/09/2023

Në Kuvend për sot është caktuar seancë e Komisionit kuvendor për Mbikëqyrje mbi Punën e Agjencisë së Sigurisë Kombëtare dhe të Agjencisë së Zbulimit.

Në rend të ditës të Komisionit është shqyrtimi i informacionit mbi sistemet e sofistikuara Pegasus dhe Predator, veçanërisht për prodhimin, shitjen, përdorimin dhe keqpërdorimet e mundshme të tyre.

TË FUNDIT
2 orë
Mitko Çavkov del nga burgu!?
2 orë
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
3 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
3 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
3 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

ME TE LEXUARA

1 ditë
Rrëmbehet një fëmijë i mitur nga Presheva, dyshohet një shtetas i Kosovës
4 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
19 orë
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur
1 ditë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
9 orë
Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri
1 ditë
Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

LEXO MË SHUMË

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

INFO

NA NDIQ