Seancë e Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/02/2023

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK), sot, në platformën e komunikimit Zum, do ta mbajë seancën e 82-të.

Siç njofton KSHPK, në rend dite, midis tjerash, janë Rregullorja për formën dhe përmbajtjen e formularit për të dhënat e personave të zgjedhur dhe të emëruar, si dhe Rregullorja për përmbajtjen, formën dhe mënyrën e mbajtjes së Regjistrit të personave të zgjedhur dhe të emëruar.

Anëtarët e Komisionit për Antikorrupsioni do të informojnë edhe për veprimet e ndërmarra në lëndët konkrete.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1059

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

INFO

NA NDIQ