Seferi poston foto me kostum, futbollistët e tjerë kuqezi: Urime maturën!

Picture of INA
INA

06/06/2024

Kombëtarja e Shqipwrisw, kishte ditën e fotove zyrtare, atyre me uniformat që do të mbajnë në Gjermani, por edhe me kostumet civile me të cilat ekipi do të udhëtojë apo do të paraqitet nëpër evenimente.

Shumë prej lojtarëve nuk kanë ngurruar të hedhin foto në rrjetet sociale gjatë provave, sidomos pjesë së veshjes me kostum.

Edhe Taulant Seferi ishte një prej tyre, por fotot që ka zgjedhur ai, kanë bërë që të fillojnë ngacmimet në rrjetet sociale nga shokët e skuadrës të cilët nuk kanë kursye talljet.

Nga “Urime syneti” te “Urime matura”, apo edhe urimet për fejesën e dasmën, kanë ardhur thuajse nga të gjithë pjesëtarët e kombëtares që janë argëtuar në këtë mënyrë me sulmuesin kuqezi.

TË FUNDIT
1 orë
Ylber Ramadani reagon pas eliminimit: Luajtëm fort, treguam karakter në çdo sfidë
3 orë
Modriç: Nuk e di ku i gjeti arbitri tetë minuta shtesë
3 orë
De la Fuente: Kishim telashe në pjesën e dytë, Shqipëria nuk është rivale e lehtë
4 orë
Presidenti i FSHF-së, Duka: Duhet të jemi krenarë që djemtë na sollën në këtë Europian, i dhamë bukuri tribunave
4 orë
Sot katër ndeshje, grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

ME TE LEXUARA

15 orë
VIDEO/ Momente trishtimi, ja si reaguan lojtarët shqiptarë pas përfundimit të ndeshjes me Spanjën
4 orë
Sot katër ndeshje, grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024
1 ditë
Kroaci–Itali luhet për gjithçka
14 orë
Rama: “Largohemi nga Europiani me kokën lart”
4 orë
Presidenti i FSHF-së, Duka: Duhet të jemi krenarë që djemtë na sollën në këtë Europian, i dhamë bukuri tribunave
1 ditë
Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!
14 orë
Sylvinho: Ishim në grupin e “vdekjes” por largohemi nga Europiani me kokën lart, të provojmë emocionet e Botërorit

LEXO MË SHUMË

Ylber Ramadani

Ylber Ramadani reagon pas eliminimit: Luajtëm fort, treguam karakter në çdo sfidë

luka modric

Modriç: Nuk e di ku i gjeti arbitri tetë minuta shtesë

Spanja Luis De La Fuente

De la Fuente: Kishim telashe në pjesën e dytë, Shqipëria nuk është rivale e lehtë

IMG_3560

Presidenti i FSHF-së, Duka: Duhet të jemi krenarë që djemtë na sollën në këtë Europian, i dhamë bukuri tribunave

euro 2024

Sot katër ndeshje, grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

IMG_3554

Mediat botërore: Emocione të mëdha në grupin e Shqipërisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Përvojë e artë, shpresoj të drejtoj Shqipërinë edhe për 10 vite

MATEUS

Mateus: Shqiptarët ishin më të mirë se spanjollët!

kombetarja

Shqipëri-Spanjë, ja më të mirët e ndeshjes sipas Sofascore

INFO

NA NDIQ