Blerim Sejdiu pyet Ali Ahmetin: Si u bëtë milionera me djersë, kur populli nuk mund ta sigurojë kafshatën e gojës

ina-online
ina-online

7 Korrik, 2023

Kryetari i komunës së Zhelinës dhe anëtari i lartë i Lëvizjes BESA, Blerim Sejdiu përmes një postimi në facebook ka thumbuar kreun e BDI-së, Ali Ahmeti.

“Çfarë njerëz gjenial këta familjarët e Ali Ahmetit, akoma pa i mbushur 30 vjet me djalë, me nipa, me dhëndorrë, të gjithë mega investorë me nga 30, 40, 50 milion eurosh, a thua vallë çfarë talenti të pazbuluar kanë këta që më djersë arritën gjithë të bëhen milionera në kohën kur gjithë ata që punojnë me djersë nuk arrijnë t’a sigurojnë kafshatën e gojës, sidomos në vendin tonë?!”, ka shkruar Sejdiu.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kuvendi parlamenti maqedoni

Ligji për amnisti është dorëzuar në Kuvend – do të zbatohet me procedurë të shkurtuar

Gruevski-Mijallkov-dhe-Jankullovska-780x439

Jankullovska: Unë kurrë nuk jam pajtuar me arratisjen e Gruevskit

burgu

Me 24 milionë euro do të ndërtohet objekt i ri për burgun e Idrizovës, ja sa të burgosur pritet të vendosen në këtë objekt

spital-1130x635-1-696x391

Nëna e 17-vjeçarit me autizëm që u keqtrajtua në Demir Hisar: Mezi rrinte në këmbë, ishte i mbidozuar nga ilaçet

kovacevski

Kovaçevski demanton Alitin: S’kam biseduar me Ahmetin për Ligjin e UÇK-së!

maqedoni-flamuri

Maqedonia e Veriut ndër 50 vendet më të sigurta në botë

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Persona të caktuar nuk do të përfitojnë nga amnistia! LSDM do të ndërhyjë me amendamente

denari-756x420-696x387-1

Nuk do të ketë rritje lineare të pensioneve! Trençevska: Për një vjet e gjysmë rritëm pensionet për 3.200 denarë

Maqedoni_Bullgari_1

Grupet punuese eksperte të RMV-së dhe Bullgarisë dje kanë mbajtur takim, në fokus realizimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë

INFO

NA NDIQ