Sekuestrohen rreth 20 kg kanabis, pranga 23-vjeçarit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/03/2023

Në Kuçovë u arrestua në flagrancë shtetasi Vilson Leshtori 23 vjeç.

Sekuestrohen rreth 20 kg kanabis, 1153 fara kanabis, 2 armë zjarri.

Ai prodhonte dhe shiste lëndë narkotike.

Policia sekuestroi rreth 20 kg kanabis, 1153 fara kanabis dhe 2 armë zjarri.

TË FUNDIT
1 orë
“Tym i bardhë për ‘Zgjedhoren’”, marrëveshja PS-PD: Ja si do zgjidhen deputetët
9 orë
Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve
13 orë
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete
2 ditë
Vdes një pushues në plazhin e Durrësit
2 ditë
Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri

ME TE LEXUARA

13 orë
Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete
9 orë
Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve
1 orë
“Tym i bardhë për ‘Zgjedhoren’”, marrëveshja PS-PD: Ja si do zgjidhen deputetët

LEXO MË SHUMË

komisioni-1

“Tym i bardhë për ‘Zgjedhoren’”, marrëveshja PS-PD: Ja si do zgjidhen deputetët

vlora2

Ulen çmimet në Vlorë, hotelet raportojnë 80% të rezervimeve

termet

Tërmeti ‘shkund’ Shqipërinë, ndihen lëkundje të forta në disa qytete

durres plazh deti

Vdes një pushues në plazhin e Durrësit

Spartak Ngjela

Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri

Saranda

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

Kembim valutor euro dollar

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

shengjin velipoje

Rruga Shëngjin-Velipojë, Rama publikon pamjet: Lidhje e shpejtë mes dy plazheve të mëdha të Veriut

ksamil sarande

Ethet e turizmit! A rrezikohet të na kthehet në një bumerang

INFO

NA NDIQ