Sela dhe Taravari takim me strukturat e ASH-së në Tetovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Shkurt, 2022

Takim me strukturat lokale dhe aktivistët e Aleancës për Shqiptarët në Tetovë. Kryetari z.Ziadin Sela, sekretari z.Arben Taravari dhe Kryetarja e Asamblesë së Gruas, Vjollcë Berisha njoftuan strukturat për zhvillimet dhe procesin e organizimit në prag të Kongresit të dytë. Në një koktej rasti, drejtuesit e ASH-së dëgjuan nga afër edhe propozimet, sugjerimet dhe vërejtjet e anëtarëve dhe strukturave lokale.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Polici-a-2-750x430

Punëtori nga Shqipërie humb jetën gjatë punës në një objekt ndërtimi në Çair

nexhmedin-spahiu

Spahiu: Nëse Serbia e pushton Veriun nuk ka më ujë e as rrymë për Kosovën

fatmir mexhiti

Ministri Mexhiti mori mbështetjen e kryeministrit për heqjen e drejtorëve ekonomikë

zvicer vevey policia vrasje

Zvicër, vritet nëna e katër fëmijëve në banesën e saj

Erdogan Kilicdaroglu

Turqia zgjedh mes Erdoganit dhe Kilicdaroglut – gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet presidenciale

1_edward-joseph-487x365

Joseph: Problemet në veri të Kosovës i zgjidhin katër shtete të NATO-s

tina turner ervin

Tina Turner ka lënë pasuri 250 milionë euro, ja kush e trashëgon?

messi-ronaldo

Messi parakalon Ronaldon dhe shkruan historinë!

ritchie-torres

Kongresmeni Torres del kundra Blinken për Kosovën: “Zhgënjyese që Sekretari Blinken sulmoi publikisht një aleat të Amerikës”

INFO

NA NDIQ