Sela i ka ngitur padi, Sulejmani: Nuk trembem që të luftoj të vërtetën!

ina-online
ina-online

01/03/2024

Shefi i shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA. Sedat Sulejmani nga Lëvizja BESA përmes një postimi ka bërë të ditur se ndaj tij është ngritur padi nga kreu i ASH-së, Ziadin Sela, porse nuk do ta tremb që të luftoj siç shkruan të vërtetën.

Ja postimi i plotë:

Ziadinit i paska djegur e vërteta dhe mundohet që dështimet dhe rrugën e tij drejtë BDI-së ta hesht para opinionit me padi ndaj meje!

Padia e Ziadinit ndaj meje, e shkruar në gjuhën maqedonase, nuk do të më tremb aspak që të luftoj të vërtetën, të luftoj BDI-në dhe të keqen ndaj shqiptarëve e qytetarëve!

Nëse Ziadini do ishte burrë, do padiste BDI-në dhe Mijallkovin për 27 prillin.

Kjo dëshmon se aq shumë është Ziadini dhe kompania e tij në shërbim të BDI-së, saqë mundohet që të defokusojë opinionin me padi kundër opozitës. Nuk na trembni, por na bëni më të fortë!

Nuk mund të na frikësoni, 8 maji është afër!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ministria-e-kultures-

3000 punonjës pa paga, protestë para Ministrisë së Kulturës

IMG_1265

Sondazhi i IRI: Serbia aleati më i rëndësishëm për qytetarët maqedonas, Bullgaria, Rusia dhe Kosova shihen si kërcënim

ASH

ASH: Mickoski konfirmoi se po përgatitet një front anti BE dhe NATO

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

Mickoski

Mickoski premton pajtimin dhe bashkimin kombëtar maqedonas

FILIPCE-768x507-1

Filipçe: VMRO-DPMNE i gënjen qytetarët! Misajllkovski: Jam optimist për zgjidhje më të mirë për BE

fatmir besimi

Besimi: Deri në vitin 2028 paga mesatare 900-1000 euro

vankovska

Vankovska: Nuk mjaftohemi me një kolltuk dhe një pozicion, ne kemi një kauzë

Pendarovski Siljanovska

Pendarovski: Kam treguar se çfarë do të thotë të jesh president i të gjithë qytetarëve

INFO

NA NDIQ