Sela nga Gostivari porosi për Kasamin, Gashin e Mexhitin (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

03/09/2023

Ish-kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në kuvendin e mbrëmshëm zgjedhor të Forumit Rinor të ASH-së në Gostivar i ka përcjell disa porosi drejtuar krerëve të partive të Lëvizjes BESA dhe Alternativës, por edhe kreut të Lëvizjes Demokratike.

Ja fjalimi i tij:

TË FUNDIT
2 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
2 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
2 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
5 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?
6 orë
Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

ME TE LEXUARA

11 orë
Në Qeverinë e re do të jenë 20 burra dhe 3 gra, mosha mesatare është 47 vjeç
6 orë
Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi
10 orë
I nxehti afrikan/ Vazhdon faza portokalli – Nga nesër pasdite ndryshon
5 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?
10 orë
Bexheti: Po krijohet një qeveri pa legjitimitet etnik!
2 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
10 orë
Spasovski: Nuk ka projekte të reja në programin e qeverisë së re, por projekte që duhet të përfundojnë
2 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

LEXO MË SHUMË

IMG_3504

Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend

IMG_3503

MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

Halim-Hyda

Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

Saranda Imeri

Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

ilir veseli saraj

Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin

halil snopce

Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë

imerlije saliu

Imerlije Saliu: Prioritet i kësaj qeverie është avancimi i politikave sociale, lufta kundër varfërisë!

INFO

NA NDIQ