Sela: Nuk kam pretenduar që Mickoski të mbrojë të drejtat e shqiptarëve, por shqetësohem nga heshtja e VLEN-it

Picture of INA
INA

28/06/2024

“Nuk kam pretenduar që Mickoski të jetë ai i cili do të mbrojë interesin e shqiptarëve”, kështu tha Ziadin Sela në DailyClick në TV21 kur u pyet për propozimin e Ivan Stoillkoviq për ministër dhe shtoi se më shumë shqetësohet nga heshtja e VLEN-it qe sipas tij, kjo është qasje e politikanëve që pikësynim nuk kanë popullin dhe ardhmërinë.

https://www.facebook.com/TV21Videos/videos/796611015575373/?ref=embed_video

TË FUNDIT
30 minuta
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
3 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
3 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
5 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
15 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

ME TE LEXUARA

22 orë
Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital
3 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
22 orë
BDI porosi VLEN-it: I keni kaluar vijat e kuqe, do të përballeni me rezistencën e çdo shqiptari
30 minuta
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
22 orë
26 zjarre në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
22 orë
Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc

LEXO MË SHUMË

IMG_4342

Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri

IMG_4341

Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë

BDI Ali Ahmeti

Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë

moti Vapa nxehti temperaturat

Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

Arben Fetai Qeveri

Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

bilall kasami

Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin

natasha gaber

Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik

kameramedia

Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

INFO

NA NDIQ