Selimi ndan edhe 23 vendime pune në Shtëpinë e Shëndetit Shkup

ina-online
ina-online

27/12/2023

Drejtori i Shtëpisë së Shendetit Shkup, Vullnet Selimi në rrjetin social facebook ka shpërndarë një fotografi me 23 të punësuarit që sot iu ka ndarë vendime pune.

Ja statusi i plotë:

”Me 23 vendime të reja pune që ndamë sot në kuadër të Shtëpisë së Shëndetit – Shkup përmbyllim në mënyrën më të mirë të mundshme vitin kalendarik 2023.

Ashtu siç jemi zotuar që në fillim se me punë konkrete kemi vetëm një synim, të përmirësojmë kushtet dhe të rrisim nivelin e shërbimeve shëndetësore për qytetarët e Shkupit dhe rrethinës. Me përkushtim të njejtë do të vazhdojmë edhe gjatë vitit 2024” – tha Selimi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

Elmi Aziri

Aziri: ASH del e vetme në zgjedhje, kjo çështje do të diskutohet dhe në organet partiake!

Talat Xhaferi

Xhaferi: Maqedonia e Veriut ndërton vlera evropiane të bashkëjetesës, multikulturalizmit dhe multietnicitetit

Arjanit Hoxha ziadin sela zejdi

Si do të shkojë ASH-ja e Selës në zgjedhje? Zejdi është për bllok të gjerë politik, Hoxha i sigurt për koalicion fitues

arber ademi

Ademi: Brenda javës i unifikojmë pagat e profesorëve

Abdush demiri

KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj

INFO

NA NDIQ