Semi Jaupaj shumë shpejt me një hit të ri

INA
INA

23 Maj, 2023

Ish banorja e Big Brother Albania Vip1, Semi Jaupaj shumë shpejt do të sjell projektin e saj më të ri muzikor.

Semi ka ndarë një video në rrjetet sociale, duke bërë të ditur kështu datën e publikimit.

Kënga e titullar “Autostradë”, do të publikohet me datën 25.05.

Semi kohëve të fundit nuk ishte shumë aktive në skenën e muzikës, dhe as nëpër intervista.

Mbetët të shihet se çfarë ka përgatitur Semi kësaj here./Arbresh.info/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

futboll

Këto janë ekipet që shkojnë në garat evropiane dhe ato që bien nga Ligue 1

samir

Krutaj: Kam një endërr dhe një shpresë për klubin e zemrës “KF Bashkimi”

FB_IMG_1685817175685

Shkëndija e Haraçinës përmes penalltive plasohet në Ligën e Tretë-Veri

galtier-psg

PSG merr vendimin për të ardhmen e trajnerit, Murinjo drejt Francës

shkendija2

Shkëndija përforcon sulmin me një holandez

akil

Akil Gjakova i shtati në Grand Prix Taxhikistan

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

KASAMI

Sporti na bashkon/Durrësi, Ulqini, Bujanoci e Peja bëhen bashkë në Tetovë

osimhen

S’kishte dyshime, Osimhen sulmuesi më i mirë i sezonit në Serie A

INFO

NA NDIQ