Semi Jaupaj të dielën sjell këngën e re, thotë se është bashkëpunim

INA
INA

15/03/2024

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Semi Jaupaj, ka njoftuar projektin e ri muzikor.Me anë të një postimi të shpërndarë në rrjete sociale, ajo bën të ditur se kënga do të publikohet të dielën.

Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje, artistja shqiptare tregon se do të jetë bashkëpunim.

https://www.instagram.com/semijaupaj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9b86e92e-d405-4a96-a880-046eb53b934b

“Fotografia. Të dielën ora 5pm ft?”, ka shkruar ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ