Sëmuret Dafina Zeqiri, shtrihet në spital

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas shumë kohësh është kthyer në Kosovë.

Ajo ka filluar të mbajë koncerte brenda dhe jashtë vendit si dhuratë për fundvit, shkruan lajmi.net. Por, duket se këngëtarja është lodhur shumë nga angazhimet e tepërta të fundvitit dhe kjo gjë ka bërë që asaj t’i përkeqësohet shëndetit. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një video në të cilën shihet duke marrë infuzion.

Shpresojmë që të mos jetë asgjë serioze dhe këngëtarja të shërohet shpejt dhe t’i rikthehet skenës. /Zhurnal/