Senka Nuhiu Qaflesh zgjidhet kryetare e forumit të gruas së ASh në Butel (FOTO)

ina-online
ina-online

5 Shtator, 2023

Sonte në Butel të Shkupit ka mbajtur punimet kuvendi i gruas së Aleancës për Shqiptarët ku për kryetare dege e forumit të gruas u zgjodh Senka Nuhiu Qaflesh.

Në këtë kuvend ishin të pranishëm kryetari i ASH-së, Arben Taravari, kryetari i Kuvendit qendror, Ziadin Sela, ministri i Shëndetësisë, Fatmir Mexhiti dhe funksionarë të tjerë të kësaj partie.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkupi

BERZH: Maqedonia këtë vit do të ketë rritje ekonomike për 2%, vitin e ardhshëm për 3%

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi për Zërin e Amerikës: Partnerët tanë strategjikë vërejnë dhe mbështesin përparimin tonë drejt Bashkimit Evropian

2579CC16-59D8-405E-B69C-2C3375E03728

Çka paralajmëron Fatmir Limani?!

policia-714x420

Të shtëna me armë zjarri në Gjorçe Petrov, plagoset një person

abdulla mehmeti

Shërbimet sekrete serbe dhe ruse janë të infiltruara thellë edhe në Maqedoni

nato-mkd-zname

Sot në Shkup mbahet konferenca e shefave të Shtatmadhorive të armatave nga vendet anëtare të NATO-s

Ali Ahmeti

Ali Ahmeti: Shpifjet nuk mund të na zhvendosin nga platforma për shqiptarët

Klinika-Shkup

VMRO alarmon për parregullsi në furnizimet publike në Hematologji: Drejtoreshë vajza, babai ofertues për furnizime

policia-714x420

Kallëzim penal ndaj një 27-vjeçarit nga Kumanova, ka sulmuar punonjësit e policisë pyjore

INFO

NA NDIQ