Seri tërmetesh në rajonin Manastir-Lerin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/01/2022

Opservatori seizmologjik pranë Fakultetit të Shkencave Natyrore në Shkup sot paradite ka regjistruar disa tërmete me rajonin Manastir-Lerin.

Sipas të dhënave të këtij enti, epiqendrat ishin në Greqinë fqinje.

Sipas të dhënave të deritanishme me të cilat posedon i posedon opservatori sizmologjik, në Manastir dhe rrethinë më së shumti është ndje tërmeti në ora 10:46 minuta, me magnitud prej 3 ballëve sipas Rihter.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ