Seriali Bashkallajk ekskluzivisht në TV SHENJA për Maqedoninë e Veriut

INA
INA

4 Korrik, 2023

Televizioni SHENJA dhe Tëvë1 nga Kosova kanë arritur marrëveshje për transmetimin e serialit Bashkallajk.

Seriali Bashkallajk ka shumë pak kohë që ka filluar me transmetim në kanalin Tëvë1 në Kosovë, ndërsa ka arritur të thyej rekordet e shikueshmërisë.

Televizioni SHENJA do t’i ketë të drejtat ekskluzive për transmetim të serialit në Maqedoninë e Veriut.

Bëhet fjalë për një serial komik, ku një djalë i ri nga Tetova, dashurohet në një vajzë nga Prishtina dhe vendosin të jetojnë atje në një bashkësi mes dy familjeve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

famijari nga shanxhaku armina

Mirsadi nga Sanxhaku: Unë dhe familja ime jemi shqiptarë, gjyshi im mbante plisin deri në vdekje

festivali filmit tirane mancevski

“Rrethi nuk është i rrumbullakët”,mirë se erdhe në Tiranë – nderime të mëdha për Mançevskin

UT AZGJ

Thellohet bashkëpunimi mes UT-së dhe AZGJ-së

nxenesit idrizove shkolla

Idrizovë, protestë kundër hapjes së paraleles shqipe/ Shaqiri: Nëse nuk gjendet zgjidhje do t’i merren ingerencat Gazi Babës

sanxhak femijet shqiptare

SANXHAKLINJTË JANË ME ORIGJINË SHQIPTARE!

tetove plisi

Manifestim dinjitoz në Tetove kushtuar Ditës së Plisit

pallati halim beut tetove

KËTU (NË TETOVË) BUJTI MBRETI ZOG…!

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

shkolle arsimtari nxenesi

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë nxënësit: O psikopat, a e di se çfarë të bëjë

INFO

NA NDIQ