Sërish probleme shëndetësore për Berlusconin, ish-kryeministri shtrohet në spital

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Ish-kryeministri i Italisë dhe kryetari i partisë Forza Italia, Silvio Berlusconi duket se është duke kaluar një situatë të vështirë shëndetësore.

Mësohet se Berlusconi, në moshën 86-vjeçare tanimë është shtruar mëngjesin e sotëm në spitalin San Raffaelo në Milano.

Presidenti i klubit të Monza në Serie A la ambientet e këtij spitali pas një shtrimi 4 ditor më 30 mars. Në atë rast ai u shtrua për kontrolle që besohet se lidheshin me një episod aritmie, ndërsa këtë herë ende nuk dihet gjendja e tij dhe shkaku pse është shtruar.r.t/abcnews.al

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

erdogan

Erdogan do të betohet për mandatin e tij të dytë si President më 3 qershor

rusia

Rusia thotë se dy fshatra të saj janë granatuar nga Ukraina

Meksike-780x470

Meksikë, zbulohen 45 thasë me mbetje trupash njerëzish

kiev-naten

Ukraina pretendon se ka rrëzuar 30 raketa dhe dronë rus gjatë natës në Kiev

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kiev-naten

Rusia sulmon Kievin me raketa

otwarcie-txt-uslugami-w-hakera

Shërbimi rus i Sigurisë: Mijëra diplomatëve u janë hakuar telefonat

auto_donald-trump-oval-office1550229304

Trump u regjistrua duke pranuar se kishte mbajtur dokumente të klasifikuara për Iranin

ukraine-ushtare-rusi-kiev

Lufta në Ukrainë: Të tjerë të vrarë në sulmin me raketa gjatë natës në Kiev

INFO

NA NDIQ