Sërish tërmet në Greqi! Ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/01/2022

Mëngjesin e sotëm një tërmet me fuqi prej 2,9 ballëve sipas shkallës Rihter ka goditur Greqinë. Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra në veriperëndim të Lerinit, në thellësi prej 10 km. Tërmeti është ndjerë edhe në territorin e Maqedonisë së Veriut.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ