Sërish tërmet në rrethinën e Manastirit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/01/2022

Një tjetër tërmet ka ndodhur pasditen e sotme në rrethinën e Manastirit.

Bëhet fjalë për një tërmet me magnitudë 3.1 gradë, me epiqendër 18 km larg Manastirit.

Gjatë ditës së sotme ka pasur sërish tërmete në Lerinë të Greqisë. Qyteti i Manastirit është duke u lëkundur që nga mbrëmë.

Në Lerinë shërbimet janë gati dhe kanë vendosur çadra për çdo tërmet të ri.(INA)

TË FUNDIT
38 minuta
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
3 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
4 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
4 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë
6 orë
Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

ME TE LEXUARA

6 orë
Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës
1 ditë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
21 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
4 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë
1 ditë
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
19 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
4 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Arsim sinani

Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

dasma krisma

Dënim me burg prej 1 deri 5 vjet për të shtëna me armë zjarri

INFO

NA NDIQ