Shaip Kamberi ka një mesazh për Vuçiqin

INA
INA

27/09/2023

Shaip Kamberi

Ti vrasim 100 për 1 është autorsi e juaja z. President

“Mund të na vrisni të gjithve, por Kosovën nuk e njohim” ka thënë presidenti i Serbisë.

Mjaft me patetizmin tuaj z President. Mos e frikësoni dhe armiqësoni popullin më kot, sepse askush nuk dëshiron të ju vrasë.

Shqiptarët janë për paqë sepse pikërisht ata kanë qenë viktimat më të mëdha të ambicieve kolonialiste të fqinjëve të tyre në shekullin e kaluar.

Por Ju, është koha e fundit të kthjelloheni nga andrallat tuaja kolonialiste rreth Kosovës.

Ambiciet tuaja në këtë drejtim nuk janë njësoj sikurse reklamimi I çmimit të salamit (parizerit).

Ato tashmë po shkaktojnë humje në jetë njerëzish. Brengosja juaj për serbët e Kosovës është destruktive.

Fundja, “Do të vrasim 100 për 1” kurrë nuk e ka thënë apo përsëritur një shqiptarë.

Autorsia e saj ju përket juve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Vrasja e Liridonës, paralajmëron Kerquku: Dikush është në siklet të madh, të bëhen sytë katër

albin kurti

Kurti u drejtohet me videomesazh qytetarëve serb të Kosovës

Liridona ademaj

Eksperti i sigurisë flet për planin e vrasjes së Liridonës, ja çka paralajmëron në procesin gjyqësor

Spartak Ngjela

“Keni për ta parë…”, avokati shqiptar ‘godet’ Radoiçiqin – jep lajmin e keq për “sllavët”

tome-gashi

Teoria e Tomë Gashit: Naim Murseli e ka pasur një frikë, ka qenë në presion të madh nga dikush tjetër

77-1-750x430

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në veri politikanin serb, Aleksandar Arsenijeviq

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

“Kam mesazhet kur Naimi kërkon lekë borxh”, Gazetari: Arrestime të reja për vrasjen e Liridonës

INFO

NA NDIQ