“Shakatë i ke shumë të shëmtuara” përplaset Roza me Julin

INA
INA

15/01/2024

Edicioni i tretë i “Big Brother Vip Albania” ka nisur me një grup të ndryshëm dhe karizmatik konkurrentësh, të cilët tashmë janë dukshëm bartës të personaliteteve të forta dhe të vendosura.

Në mesin e larmishëm të banorëve që po ndajnë të njëjtën çati, dy emra të njohur si moderatorja Roza Lati dhe aktori Julian Deda u përfshinë në një përplasje të fortë.

Debatet kanë marrë një kthesë të papritur kur Juli e ka provokuar Rozën, duke i thënë “të ka sharë publiku” – një koment që patjetër nuk u prit mirë nga moderatorja e njohur.

Juliani u shpejtua të sqarojë që ai nuk kishte asgjë personale, por përkundrazi po bënte vetëm shaka.

Megjithatë, Roza nuk u tregua aspak e pranueshme ndaj këtij lloj humorit dhe shprehu qartazi pakënaqësinë e saj gjatë përplasjes që u zhvillua përpara banorëve të tjerë.
“Nuk i dua këto shaka që të ofendojnë” – reagoi Roza me një ton vendosmërie.

Situata u bë edhe më e tensionuar kur Roza iu drejtua Julit me një seriozitet të theksuar, “Pse na thua çohu dil andej, ne nuk jemi lecka. Shakatë i ke shumë të shëmtuara.”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ