Shefi i diplomacisë kroate tentoi ta puthte kolegen gjermane (Video)

INA
INA

04/11/2023

Ministri i Punëve të Jashtme të Kroacisë, Gordan Grliq Radman, ka komentuar situatën e pakëndshme të sotme duke përshëndetur ministren e Punëve të Jashtme gjermane, Analena Berbock, në kuadër të konferencës për forcimin dhe zgjerimin e BE-së.

-Deri sa e pashë, nuk isha as në dijeni. Ka qenë një moment i sikletshëm, por në përgjithësi, si kolegë, gjithmon përshëndetemi ngrohtësisht. Nëse e shqetëson dikë ose dikush ka gjetur diçka që nuk është në rregull, atëherë më vjen keq – tha Grliq Radman.

https://twitter.com/i/status/1720359875027284461

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Nëse VMRO nuk propozon ministrat e saj në qeverinë teknike, lë njollë në procesin zgjedhor

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Maqedonia e Veriut kultivon shoqëri të qëndrueshme, të drejtë dhe gjithëpërfshirëse

MUHAMERI

Deklarata Universale e të Drejtave të Njeriut dhe Maqedonia

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ligji për zyrën e kthimit të pronave hyn në procedurë parlamentare në RMV

ulutash

Komandanti i KFOR’it flet për situatën në Veri: E qetë, por mbetet e brishtë

bajram begaj

Presidenti Begaj: Shqipëria u zgjodh për herë të tretë anëtare e Këshillit të të Drejtave të Njeriut në OKB

VISAR

Talat Xhaferi kryeministër, Ademi: Kthim prapa s’ka, moment që shënon histori!

dimitar kovacevski

Kovaçevski: LSDM do të korrë fitore të dyfishtë në zgjedhje

Rama-Scholz-1068x730-1-600x360

Rama e harron “Open Balkan”, falendëron Scholzin për Procesin e Berlinit, e quan platformë kryesore për rajonin

INFO

NA NDIQ