Shefi kosovar në Gjermani shpërblen punëtorët, u jep deri në 2000 euro shtesë për fundvit

ina-online
ina-online

16/12/2023

Mërgimtari Alfred Dibrani, përmes një postimi në facebook ka treguar se gjatë këtij viti ka arritur një sukses të jashtzakonshëm në krahasim me vitin e kaluar.

Dibrani për këtë sukses i falenderohet punonjësve të tij, ku për fundvit si shenjë faleminderimi do të iu dhurojë bonuse nga 750 deri në 2000 euro për person.

Postimi i plotë:

Njoftim per Puntor!

Viti 2023 ishte nje sfid e madhe per te gjith neve, ku te gjith se bashku e kaluam me sukses te madh duke i ngrit kapacitetet tona dhe duke qendruar te fort dhe pa konkurrent ne Tregun e Punes.

Gjat keti Viti kemi arrit nje Sukses te jashtzakonshum ne krahasim me vitin e kaluar perreth 70% ngritje dhe fal kesaj ne si Firm kemi invenstu direkt ne kushtet e Puntoreve ku vetem ne Vetura kemi ber nje investim rreth 300.000€.

Duke ju Faliminderu per ket Sukses te perbashket un kam vendos qe per ket Fundvit si Faliminderim te ju dhuroj nje Bonus si vijon:

Kategorija 1. (2.000€ per Person)

Kategorija 2. (1.500€ per Person)

Kategorija 3. (1.000€ per Person)

Kategorija 4. (750€ per Person)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-00-40-56-655_com.facebook.katana-edit

Shqiptari që ka restorant në Gjermani s’ua merr asnjë cent klientëve shqiptarë

punetoret-800x445

Si e humbi jetën mërgimtari 43 vjeçar në Itali

protesta-nju-jork2

Shoqata Malësia e Madhe në New York, zgjodhi kryesinë e re : Kryetar i ri me mandat dy vjeçar u zgjodh Senad Lulanaj

shtetesia amerikane lotaria

Tarifat e aplikimit për shtetësi amerikane do të rriten për herë të parë në 8 vjet

qendra kulturore zagreb

Hapja solemne e Qendës Kulturore Shqiptare në Zagreb

policia gjermane gjermani

41-vjeçarja nga Maqedonia goditet me thikë nga burri i saj në Gjermani në sy të djalit të saj të mitur

supermarketet-800x445

Në të ardhmen, Coopi zviceran do të shesë perime nga Shqipëria

zvicer-policia

Shtetasi i Maqedonisë dëbohet nga Zvicra

femijet mergimtare greqi diaspora

Mimoza Hysa: 8 milionë folës të shqipes që jetojnë jashtë vendit, domosdoshmëri ruajtja e gjuhës shqipe

INFO

NA NDIQ