‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

Picture of INA
INA

13/06/2024

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, prej disa kohësh ndodhet në Spanjë së bashku me bashkëshortin dhe djalin e saj, Amar.

Ish-banorja e “Big Brother VIP2” e cila është në pritje të fëmijës së dytë, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo nuk ngurron që të postojë për fansat foto e video të ndryshme.

Një ditë më parë, Olta ka zbuluar se prej dy ditësh shiu nuk ka pushuar në Spanjë dhe bën ftohtë si të ishte dimër.

Shikoni pak kohën në Spanjë se çfarë ndodh. Është dita e tretë sot. Si tha dikush? Ka shkundur brekët shejtani. Është bërë dimër këtu”- tha aktorja e njohur, ndërsa tregoi që prej dy ditësh në shtëpi kishte ndezur zjarrin për t’u ngrohur.

Kujtojmë që aktorja do të bëhet nënë për herë të dytë, i vogli i saj është djalë.

TË FUNDIT
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ