Shënohet autogoli më i bukur në histori

Autogoli më i bukur në histori, pa dyshimin më të vogël është shënuar në kampionatin arab të futbollit.

Qendërmbrojtësi i Al Dafra, Jaser Abdullah dërgoi drejt e në trekëndëshin e portës së tij, një goditje të fortë.

Portieri nuk pati asnjë shans për të reaguar, dhe të gjithë u shtangën nga shoku i tyre i skuadrës… /Lajmi.net/