Sherr mes disa personave në Gjermani, goditet me thikë 45-vjeçari shqiptar

ina-online
ina-online

29/07/2023

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri të ndodhur në një lokal në Gjermani.

Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur edhe një shqiptar.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në përplasjen mes tyre.

45-vjeçari ka marrë plagë në bark, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Sakaq dy persona janë arrestuar, ndërsa theksohet se janë sekuestruar kamerat e sigurisë dhe pritet zbardhja e plotë e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-kosoves

Kosovari erdhi për dasmën e vëllait, hodhi nga kati i 6-të i hotelit të dashurën argjentinase (FOTO)

shqiptaret greqi

Greqi/ Festat e nëntorit në komunitetin shqiptar

albin kurti

​Kurti në Berlin: Mërgata jonë mbetet motor kryesor për zhvillimin ekonomik të Kosovës

gjermani jeta

Çfarë ndryshon në jetën në Gjermani në vitin 2024?

edita shkreli

Ndodh historia në SHBA, shqiptarja Edit Shkreli betohet si gjyqtare në Nju Jork

aksident

Dy shqiptarë në mesin e tri viktimave në aksidentin në Venecia

Foto Ilustrim

Zvicër/Vjedhën gjashtë tonelata abrib – denoncohen dy kosovarë

Accident or crime scene cordon tape, police line do not cross. It is nighttime, emergency lights of police cars flashing blue, red and white in the background

Mbetet mister vrasja e shqiptarit në Gjermani

policia-italiane

Arratiset nga burgu italian “mbreti” i drogës, kush është 34-vjeçari shqiptar…

INFO

NA NDIQ