Sherr mes Ilirit dhe Donaldit në Big Brother, shkak papastërtia!

Spektakli i kësaj të marte i “Big Brother VIP” ka nisur me akuza dhe debate të forta mes dy konkurrentëve kryesorë, Donaldit dhe Ilirit.

“Vëllai i madh”, mbrëmë i ka dërguar banorëve një zarf, ku i ka kritikuar për papastërtinë në shtëpi.

Si pasojë e zarfit, në shtëpi janë shkaktuar edhe debate, si ai mes Einxhel dhe Donaldit, i cili ka agravuar edhe deri në ofendime ku u përfshi edhe Iliri.

Ky i fundit ka ngritur një akuzë të fortë ndaj Donaldit lidhur me papastërtinë.