Sherr në BBV! Egla tenton të hedhë Françeskën në pishinë (Video)

INA
INA

24/02/2024

Ditën e sotme, Egla dhe Françeska, janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën. Nuk është hera e parë që dyshja ka patur përplasje së bashku.

Debati i sotëm ka nisur nga Egla, e cila ka komentuar trupin dhe peshën e Françeskës dhe siç duket kjo gjë e ka prekur atë.

Teksa debati ka vazhduar, dyshja ka nisur të eci rreth pishinës dhe në një moment Egla tenton të rrëzojë Françeskën brenda në pishinë.

Egla: Ti je e pisët, nuk të jap kënaqësinë e copës që më kërkon.

Egla shtyn me trup Françeskën.

Françeska: Doje të më hidhje në pishinë? Çfarë bën, a je në terezi?

Egla: Unë po eci.

Fraçeska: Do që të më hedhësh në pishinë? A je në terezi se çfarë je duke bërë? Më duket se ke luajtur mendsh.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ