Sherri i bujshëm me Noizyn, Stresi zbulon si qëndron e vërteta

INA
INA

22 Maj, 2023

Stresi tek “Mos i bjer me top”, ka folur edhe për rrengun që bëri me Noizyn përpara se të nxirrnin bashkëpunimin e tyre të parë.

Ai shprehet se e bënë këtë lojë për të parë se kujt do i bëhej qejfi për prishjen e marrëdhënies mes tyre e kujt jo, prandaj u përpoqën ta bënin më të besueshme. Madje Stresi tregon se shumë familjarë e kanë marrë në telefon sepse ishin mërzitur.

Stresi: Kjo është bërë për të parë reaksionin e njerëzve. Sepse njerëzit nëse të duan realisht të mirën nga ky bashkëpunim apo nga kjo që na ka ndodhur neve, njerëzit do mërziteshin shumë nga kjo rreng. Ne kemi dashur të nxjerrim ato mbeturinat që sjell deti në sipërfaqe. Kemi dashur të shohim njerëzit që i bëhet qejfi si në publik dhe brenda nesh. Ishte ideja e të dyve.
close
volume_off

Ronaldo Sharka: Shumë fansa u mërzitën.

Stresi: Janë merakosur shumë, të shtëpisë mua më kanë marrë në telefon, më kanë marrë miq të ngushtë, edhe Noizyn e kanë marrë shumë njerëz, shumë shokë.

Erjola Doci: E keni mbajtur lojën me njerëzit e afërt?

Stresi: E kemi mbajtur me të gjithë lojën deri diku, sepse një rreng ashtu duhet të mbahet.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ