Shfaqet Marina Vjollca, merr vëmendjen gjoksi i saj (Foto)

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca shumë shpejt pritet të nis emisionin e ri në Klan Tv.

Vjollca duket si mos më mirë, dhe këtë po e dëshmon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Vjollca gëzon një bukuri natyrale dhe jo rastësisht është njëra ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare. /Periskopi/