Shifra e frikshme, ja sa kushton ora e Noizyt (FOTO)

Reperi i njohur, Noizy njihet si një nga këngëtarët më të pasur të botës së shoëbizit. Të gjithë e dinë, pasionin e tij për ora dhe makina luksoze. Këtë herë një faqe në Instagram, ka zbuluar çmimin marramendës të orës që aim ban në dorë. Në një foto ai shihet duke mbajtur në dorë një orë “Royal Oak Chronograph Ëatch”, e cila kap shifrën e “frikshme” prej plot 113,475€.

ora-e-noizit