Shkarkohen ministrat Fatmir Mexhiti dhe Azir Aliu

ina-online
ina-online

10/02/2024

Me 62 vota “për”, janë shkarkuar dy ministrat Azir Aliu dhe Fatmir Mexhiti.

Ndërkohë nënkryetari i Kuvendit tha se seanca do të vazhdojë ditën e hënë ora 11:00.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-27-17-36-02-287_com.android.chrome-edit

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

pendarovski bujar osmani

Pendarovski thotë se do të shpërngulej nga Maqedonia nëse do të kishte 400 euro rrogë, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

Oleksiy Goncharenko

Deputeti ukrainas porosi për Kosovën: Armatosuni, askush nuk ju mbron!

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

burgu manastirit

Shpërthen zjarr në burgun e Manastirit, lëndohet një i burgosur

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

lista zgjedhore

Nesër fillon inspektimi publik i Listës Zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe kuvendare

INFO

NA NDIQ