Vajza e Safetes në minifund, merr tërë vëmendjen

0

Donika Hoti padyshim se është bukuroshja e dytë e Safete Mustafës, e cila jo rrallë merr vëmendjen mediatike.
Emri i saj është tejet i lakuar, kjo sepse nëna e saj është ndër këngëtaret që skena e do në çdo moment.

E kësaj here, ajo shihet në minifund në qytetin e Vienës, e që imazhi i saj po vazhdon të merr pëlqime dhe komente nga më të mirat.

Shihet dhe shpesh edhe është komentuar që të dy vajzat i ngjajnë shumë së ëmës, e për këtë deri më tani e kanë vërtetuar edhe imazhet e shumta të ndara në llogaritë e tyre.