Shkoi lakuriq në takimin e parë, djali nuk e vuri re për asnjë moment

0

Tinder është një ndër rrjetet sociale më të përdorura ku njihen njerëzit me njëri-tjetrin.

Joy Jewell, vendosi që në takimin e saj të parë me një djalë, të cilin e njohu në Tinder, të shkonte pa rroba, por e pikturuar në trupin e saj.

Ajo veshi vetëm të brendshme, dhe më pas pantallonat dhe kanatjeren e pikturoi. Joy u takua për herë të parë me djalin, i cili ishte një komedian në një qendër tregtare.

“Djali me të cilin dola është një komedian dhe shumë shakaxhi, mezi po prisja takimi për të parë si do reagonte”, tha ajo.

Më pas doli jashtë dhe ndërkohë që po binte shi, boja filloi të dilte. Kjo gjë shaktoi shumë të qeshura mes dy të rinjve. /k.k/noa.al/