Shkon në tre numri i sulmuesve të vrarë në veri

Picture of INA
INA

24/09/2023

Ka shkuar në tre numri i sulmuesve të vrarë në Basnjkë të Zveçanit.

Burime të Klankosova.tv bëjnë të ditur se edhe trupi i tretë është gjetur.

Deri më tani, policia ka konfirmuar vetëm një vrasje.

Kujtojmë se në orët e hershme të mëngjesit, një polic i Kosovës ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur.

TË FUNDIT
4 orë
Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin
4 orë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
5 orë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
18 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
18 orë
Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

ME TE LEXUARA

5 orë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
4 orë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
1 ditë
Trump merr zyrtarisht nominimin e Republikanëve: Mund t’i ndal të gjitha luftërat me një telefonatë
4 orë
Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin
1 ditë
13 zjarre aktive në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia
1 ditë
Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut
22 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
21 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

LEXO MË SHUMË

arrest ushtar blerim ramadani

Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin

faton hajrizi

Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua

zelenski trump

Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

DASH departamenti amerikan

Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

aksident serbi

MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

faton hajrizi

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

lope

Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ