Shkrepje armësh në një lokal në Tiranë, vdes kamarierja, 5 të plagosur mes tyre një fëmijë (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/03/2023

Një përplasje me armë zjarri është raportuar këtë mbrëmje në Tiranë.

Burime për Ora News bëjnë me dije se raportohet për 5 persona të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë, ndërsa një grua, që dyshohet të ketë qënë banakiere, ka humbur jetën si pasojë e të shtënave.

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në zonë, ndërsa është raportuar fillimisht nga klientë të lokalit e banorë të zonës.

Gazetari i Ora News Edison Vatnikaj bën me dije se lokali ku ka ndodhur ngjarja është në pronësi të Fatjon Muratit, një eksponent dhe i arrestuar më parë si pjesë e një grupi kriminal.

Emri i Muratit ka dalë si i përfshirë në masakrën e Fushë Krujës ku humbën jetën tre të rinj: Diklen Vata, Besmir Hoxha dhe Brilant Martinaj. Ai u arrestua më 8 tetor 2022 në makinë me Endrit Doklen, ish-anëtar i bandës së Durrësit./Oranews.tv

TË FUNDIT
2 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
3 orë
Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë
3 orë
Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit
4 orë
Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)
4 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Deri 41 gradë, ky është moti për sot
12 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
1 ditë
Media spanjolle: Shqipëria mes destinacioneve evropiane perfekte për pushime
5 orë
Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë
1 ditë
Në arrest shtëpie prej 30 dhjetorit të 2023, Sali Berisha i drejtohet Strasburgut
5 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
1 ditë
Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)
4 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!

LEXO MË SHUMË

IMG_4340

“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë

Agim shahini

Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë

trump sulm

Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit

Snajper trump

Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)

trump sulm

FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!

moti Vapa nxehti temperaturat

Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

durres plazh deti

Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë

trump sulm

Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

INFO

NA NDIQ