Shkup, 16 vjeçarja iku nga spitali i Toksikologjisë, policia vihet në kërkim!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/02/2022

Më 20 shkurt rreth orës 13 e 30 në Stacionin Policor Qendër, A.P(38) nga Shkupi ka denoncuar në polici se në Klinika për Toksikologji e ka informuar se R.I(16), tutor i së cilës është A.P ka ikur nga klinika. SPB Shkup merr masa për gjetjen e personit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ