Shkup, 23-vjeçari sulmohet fizikisht nga bashkëshortja e tij

Picture of INA
INA

24/05/2024

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme një person ka raportuar se bashkëshortja e tij M.A. e ka sulmuar fizikisht, ndërkohë kanë bërë të ditur se po merren masa për zbardhjen e rastit.

“Me datë 23.05.2024 në ora 21:20 në RV Shkup, një 23 vjeçar nga Shkupi ka raportuar se është sulmuar fizikisht me send të fortë nga bashkëshortja e tij M.A., në shtëpinë e familjes në zonën e Gazi Babës. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT
17 minuta
Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane
31 minuta
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
54 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
57 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
2 orë
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Taravari para votimit të Qeverisë: Këto janë zotimet tona!
57 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
19 orë
Xhaferi të hënën i'a dorëzon mandatin Mickoskit
6 orë
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi
1 ditë
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
54 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
17 orë
Bekim Qoku: Dhe ja, më në fund, Erdhi dita, Ali opozita
5 orë
Arrestohet një shtetas i Sllovenisë në Shkup, dyshohet për vjedhje të rëndë
1 ditë
Duraku: Ne jemi ata që kemi legjitimitetin tek shqiptarët, kemi fitore të pastër në gjitha komunat shqiptare

LEXO MË SHUMË

Murtezani-Mariciq-750x430

Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane

IMG_3551

Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

mexhiti 1

Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

maricic orhan

Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane

INFO

NA NDIQ