Shkup, goditet me makinë shtetasi i Sllovakisë

INA
INA

15 Maj, 2023

MPB informon se mbrëmë në ora 20:30 në SPB Shkup është raportuar se në bulevardin “VMRO” në Shkup, automjeti i pasagjerëve “Opel Corsa” me targa të Shkupit, i drejtuar nga J.H.(34) nga Shkupi, ka goditur personin S.P.(33) nga Sllovakia.
Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar këmbësori S.P, i cili është dërguar në Spitalin “Nënë Tereza” në Shkup.

Nga MPB thonë se një ekip nga SPB Shkup ka kryer këqyrje të vendit të ngjarjes.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

besim-hoda

Përçarja e BDI-së, për interesa personale apo për idealin e ish-UÇK-së?

foto-autostrada-korridori-8

Një ndërmarrje shtetërore fitoi më shumë se bankat më të mëdha maqedonase

lajcak-esobar

Lajçak dhe Escobar sot takohen me presidenten Osmani dhe krerët e opozitës

veriu-1-600x360

Anketa/Vetëm 11 për qind e serbëve të gatshëm të luftojnë në Kosovë

hoti peci

“Argat i Kurtit”, “Analfabet”, “Inspektor Peci në botën e çudirave”, përplasja në rrjete sociale Hoti-Peci

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

kasami

Kasami: Nuk isha i ftuar në 21 vjetorin e BDI-së! Ali Ahmeti të largohet nga politika (VIDEO)

fitor jakupi

Fitor Jakupi shpall kandidaturën për degën e BDI në Kumanovë

kfori ushtria turke

Forcat komando turke në veri të Kosovës, Spahiu: Ka impakt të rëndë tek serbët

INFO

NA NDIQ