Shkup, i moshuari ndërron jetë nga goditja e rrymës elektrike

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/02/2022

Një person nga Shkupi ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga korrenti, përcjell TV21. Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në ora 12.30 në SPB Shkup është raportuar se në pjesën e hekurudhës ndërmjet stacioneve hekurudhore të Draçevës dhe Lisicës, një person është plagosur nga rryma elektrike.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë zyrtarë policorë dhe kanë konstatuar se bëhej fjalë për S.C. (72) nga Shkupi, i cili me kallam ka prekur telat. Ekipi i Ambulancës ka konstatuar vdekjen e tij dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT
5 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
5 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
5 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
5 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia
5 orë
Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

ME TE LEXUARA

1 ditë
Dënime me kusht për pjesëmarrësit në ngjarjet në M-NAV, Prokuroria e ka rikualifikuar lëndën kundër tyre
21 orë
Sondazhi i fundit i IPSOS: Koalicioni Vlen 7,8%, Fronti 6,9% (Foto)
1 ditë
Maqedoni, vdekshmëria vitin e kaluar është ulur me 10% – më shumë kanë vdekur meshkuj
19 orë
BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës
2 ditë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
1 ditë
MASH: Nxënësit që plotësojnë kushtet do të kompensohen për gjashtë muaj!
17 orë
ZNAM e Dimitrievskit caktoi emrat e ministrave

LEXO MË SHUMË

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

shaqir-fetahu

Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

orhan murtezi

Orhan Murtezani ministër për Integrime?

Maksim Dimitrievski

ZNAM e Dimitrievskit caktoi emrat e ministrave

INFO

NA NDIQ