Shkup, nga data 9 tetor, pasagjerët të mbërrijnë në sportele tre orë para fluturimit, apelon TAV

Picture of INA
INA

06/10/2023

TAV u bën thirrje pasagjerëve që nga data 9 tetor të mbërrijnë në sportele tre orë para fluturimit, pasi kompania ajrore do të bëjë përditësim në sistemin e bagazheve, transmeton Portalb.mk.

“Duke filluar nga data 9 tetor (e hënë), deri në fund të nëntorit 2023, gjegjësisht në një periudhë prej dy muajsh, në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit do të përditësohet sistemi i trajtimit të bagazheve. Prandaj, ju bëjmë thirrje të gjithë juve që do të udhëtoni nëpër Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit gjatë periudhës së caktuar kohore, të arrini në aeroport, gjegjësisht në sportelet e kontrollit të pasagjerëve dhe bagazheve, tre orë para kohës së planifikuar të nisjes së fluturimit tuaj. “, apelon kompania.

TË FUNDIT
21 minuta
ESHR: Dobësi në sistemin IT në FSSH, nuk janë vendosur kontrolli dhe sistemi për suksesin e mjekimit jashtë vendit
36 minuta
Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari
2 orë
Nga dita e parë e Qeverisë do të shkarkohen drejtorët ekonomik të Klinikave, paralajmëron Taravari
3 orë
Mot me diell dhe shumë i nxehtë temperatura deri 40 gradë
12 orë
Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mickoski pritet të dorëzojë në Kuvend propozimin për përbërjen e qeverisë së re
22 orë
“Sjellja e BDI-së ka ndikuar keq në rejtingun e LSDM-së” – thotë Petrovska dhe kërkon ribrendim të LSDM-së
15 orë
Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike
1 ditë
Kuvendi do të mbajë seancën e pestë
20 orë
Dorëzohet në Kuvend përbërja e re e Qeverisë, pritet caktimi i seancës
12 orë
‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues

LEXO MË SHUMË

fondi

ESHR: Dobësi në sistemin IT në FSSH, nuk janë vendosur kontrolli dhe sistemi për suksesin e mjekimit jashtë vendit

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

TARAVARI MICKOSKI

Nga dita e parë e Qeverisë do të shkarkohen drejtorët ekonomik të Klinikave, paralajmëron Taravari

moti nxehti temperatura-termometri

Mot me diell dhe shumë i nxehtë temperatura deri 40 gradë

Screenshot_2024-06-19-00-12-33-792_com.facebook.katana-edit

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Arben Taravari

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Mickoski

‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues

MVR-polici-a-1-750x430-1-1

Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

IMG_3305

Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale

INFO

NA NDIQ