Shkup, një burrë shpëtohet nga mbytja në ujërat e Vardarit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Shkurt, 2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se sot pak pas mesdite është shpëtuar një 64-vjeçar nga ujërat e Lumit Vardar, gjegjësisht në rrjedhat e Lepencit, përcjell TV21. MPB ka konstatuar se i njëjti qëllimisht është hedhur në lumë.

“Më vonë u konstatua se bëhet fjalë për një 64-vjeçar nga Shkupi, i cili më parë ishte hedhur në lumë, ndërsa përndryshe është pacient në spitalin e Bardovcit. Ai është transferuar në Spitalin “8 Shtatori” nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ