Shkup, prej nesër, parkimi zonal do të tarifohet deri në orën 23:00

Picture of INA
INA

31/05/2024

Nga nesër, 01.06.2024 (e shtunë), fillon llogaritja e orarit të punës sipas orës verore në hapësirat publike të destinuara për parkim zonal, me të cilat menaxhon ndërmarrja, njoftoi NP Parkingu i Qytetit, transmeton Portalb.mk.

Nga e hëna deri të shtunën, orari i punës në zonat A, B, C dhe D do të jetë nga ora 07:00 deri në 23:00.

“U bëjmë thirrje shfrytëzuesve të shërbimeve tona që të kenë kujdes dhe të paguajnë parkingun me kohë në përputhje me orarin e përcaktuar të punës”, thonë nga NP Parkingu i Qytetit.

TË FUNDIT
21 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
24 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
2 orë
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
2 orë
Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori
2 orë
Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

ME TE LEXUARA

1 ditë
DASH: Pozicioni i Mickoskit është në përputhje me Prespën
6 orë
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa
20 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
2 orë
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
10 orë
Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë
1 ditë
Kathimerini: A do të bëhet Mickoski Orbani i izoluar i Ballkanit!?
5 orë
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi

LEXO MË SHUMË

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

Angela Ageler

Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin

mexhiti 1

Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

FB_IMG_1719231583046

Taravari e mori detyrën si ministër, menjëherë takoi kirurgët…

maricic orhan

Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane

INFO

NA NDIQ