Shkupi priti vitin 2022 pa fishekzjarrë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/01/2022

Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, Shkupi ka pritur ndërrimin e motmoteve në një atmosferë të qetë, pa spektakël të fishekzjarrëve.

Qielli i Shkupit nuk ka ndriçuar, edhe përskaj që në sheshin kryesor të qytetit është zhvilluar festë.

Qytetarë të shumtë kanë qenë në shesh për të pritur vitin 2022, megjithatë shumë prej tyre janë ndarë të dëshpëruar se pse nuk panë spektakël të fishekzjarrëve, transmeton TV21.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ